Катрин Перова
Катрин Перова
Read 2 minutes

Україна тимчасово втратила Крим, проте Росія назавжди втратила українців і Україну

Image for post

На хвилі останніх подій українофобії, помноженої на військовий психоз, з головою накрила обидві палати російського парламенту, не кажучи вже про телевізор та інші прокремлівські ЗМІ.

Всім давно відомо, що РФ досить вдало маніпулює свідомістю свого населення та громадянами тимчасово окупованих територій. Ці чудо дезінформатори знаходяться в Санкт-Петербурзі на набережній Обвідного каналу, 35, під гучною назвою «Центр інформаційного протиборства». Коротко про саму структуру, яка складається із 4 відділів: 1 - інформаційної ізоляції району бойових дій; 2 - інформаційного прикриття дії військ, дезінформації та контрпропаганди; 3 - військово-цивільної взаємодії, роботи з населенням на підконтрольних територіях і після конфліктного врегулювання; 4 - секретна частина під номером 76839.

Люди, які не цікавляться політикою, но полюбляють дивитися телевізор, з необережності потрапивши на телеканал «Россия-1», то у них виникне переконання, що Росія вже веде війну з Україною і знаходиться за п’ять хвилин від нищівної перемоги, а можливо, вже її здобула.

Люта ненависть до України та українців химерним чином уживаються в російській імперській свідомості з пожадливістю щодо території, яку займає ця країна.

Випуск «Вестей недели» розпочинається із блоку сюжетів про Україну. Д.Кисельов і кореспонденти програми усіма силами намагалися переконати глядача, що українська держава на тлі всіляких провалів намагається розв’язати війну на сході країни і на очах перетворюється на нацистську. Зв’язки з нацизмом кореспонденти шукають всюди.

У Telegram-каналі заступник міністра інформації самопроголошеної «ДНР» Д.Безсонов: опублікував уривок відео на якому над маленьким одноповерховим будиночком майорить так званий державний військовий прапор Третього рейху. Де саме зняті ці кадри, Безсонов не повідомив, обмежившись таким коментарем: «Українські вояки ненавидять свій державний прапор, але дуже поважають Третій Рейх, тому повісили прапор вермахту над своїми позиціями в передмісті Донецька. До речі, на ці позиції сьогодні приїжджав Зеленський. Напевно він теж не любить український прапор». Само собою зрозуміло, що цей фейк зразу же підхопили кремлівські ЗМІ новині заголовки яких майоріли кремлівськими наративами «Зеленського зустріли прапором Третього рейху».

Спроба анексії Криму Росією стала потужним прискорювачем процесу утворення української політичної нації, громадянського суспільства в Україні, розвитку держави Україна. Усе це призвело до того, що спроба анексії спричинила несподіваний для Росії ефект – Україна тимчасово втратила Крим, проте Росія назавжди втратила українців і Україну.

1 view
Add
More