cz ifotbal
cz ifotbal
Read 2 minutes

Messi by mohl zamířit do Spojených států nebo do Argentiny

Bylo by spravedlivé říci, že debutová sezóna Lionela Messiho v Paris Saint-Germain nebyla tak bouřlivým úspěchem, jak si mnozí mysleli. Fanoušci v dres messi očekávají, že dokáže víc. To je podle Mundo Deportivo, které tvrdí, že Argentinec se nevzdal naděje na vítězství v Lize mistrů s francouzským klubem. Mezitím Pochettino zdůraznil, že čím dříve PSG vyhraje titul, tím lépe pro něj, hráče a klub.

Lionel Messi kvůli zranění Achilla vynechá potenciální zápas Paris Saint-Germain proti Angers. Triumf přeměněný na PSG ve virtuálních šampionech, což poslouží jako výchozí bod pro další kampaň. Zvěsti již dříve naznačovaly, že Messi má zájem o návrat do svého bývalého klubu Barcelona, ale návrat do katalánského klubu se v tuto chvíli zdá být pro vítěze Copa America 2021 nepravděpodobný.

Messiho nepřítomnost ve středu nakonec samozřejmě neznamenala žádný rozdíl, pokud jde o snahu PSG získat další tříbodový úlovek. Uvádí se, že ikona Barcelony je v Paříži nešťastná, o čemž se mnohokrát zmiňoval Messiho bývalý spoluhráč z Barcy a velmi blízký přítel Dani Alves.

Až Argentinci vyprší v létě 2023 smlouva, bude čas, aby se rozhodl, jaké bude jeho další Fotbalové Dresy; mohl zamířit do Spojených států nebo do Argentiny.

Čtyřiatřicetiletý hráč by ještě mohl strávit ještě více času na vedlejší koleji, pokud jeho hodnocení v polovině týdne nepřinese pozitivní výsledky, přičemž PSG bude hostit Lens 23. dubna. Fanoušci v dres messi se obávají o jeho sochy. Začátek příští kampaně bude důležitý, ale v další fázi skupin Ligy mistrů bude jeho mysl zaměřena na to, aby „dobrou nohou“ dorazil ke jmenování mundialista.

1 view
Add
More