Artem Piskovoy
Artem Piskovoy
Read 2 minutes

Доставка суші додому від ресторану Roll-Club у Харкові

Image for post
Суші-сет «Мрія» від Roll Club

Японська кухня лише за кілька років встигла завоювати прихильність мільйонів українців. Ресторан Roll Club, розташований у самому центрі Харкова, точно знає, якими мають бути якісні роли та суші.

Над створенням кулінарних шедеврів щодня працює команда досвідчених кухарів, а доставка проводиться у найкоротші терміни по всьому місту на тематичному транспорті – класичному азіатському тук-туку. У процесі готування використовуються лише якісні інгредієнти, баланс яких у кожній страві ідеальний.

Історія Roll Club

Харківська доставка суші бере свій початок із невеликого містечка Чугуєва. Саме там кілька років тому команда із трьох хлопців вирішила розпочати власну справу – і підійшла до процесу максимально відповідально. Поки один із них працював на кухні, другий розвозив замовлення, а третій – займався рекламою.

Наполеглива праця дозволили творцям ресторану переїхати до Харкова та відкрити першу кухню, з якої містом розліталася доставка ролів. Далі були крапки на фудкортах у торгових центрах, а три роки тому світ побачив справжній ресторан із унікальним оформленням та цінностями. На сьогоднішній день у місті функціонує 6 точок та 4 великі кухні.

Roll Club – це яскравий приклад того, як виглядає шлях до мрії. Ніхто не обіцяв, що буде легко, але кінцевий результат коштував усіх докладених зусиль.

Чому варто вибрати Roll Club?

Головна цінність будь-якого ресторану – його гості. У закладі цінують кожного клієнта, тому пропонують харків'янам та гостям міста скористатися такими перевагами співпраці:

  • Постійні замовники підключаються до системи лояльності, яка передбачає знижку 3-5%.
  • У моменти завантаженості на кухні (найчастіше у святкові дні) клієнти отримують чесну інформацію про те, скільки часу знадобиться на приготування замовлення.
  • Вага та склад кожної страви вказано в меню. За потреби гості можуть додавати або прибирати певні інгредієнти, регулювати гостроту.
  • У ресторані є страви для вегетаріанців та дитяче меню.

Будь-які конфлікти та непорозуміння вирішуються на місці. Якщо кур'єр переплутав замовлення, страву замінять або відшкодують різницю у вартості.

Асортимент страв у Roll Club у Харкові

Меню створено людьми і для людей, тому постійно змінюється та модернізується. Співробітники відстежують, які позиції найбільше подобаються гостям, і на їх основі створюються нові кулінарні вишукування. Серед нестандартних позицій уваги заслуговують:

Великий вибір страв, крім класичних японських ролів і суші, також включає піцу, шаурму, локшину, супи, салати, боули, соуси та десерти. Завдяки цьому кожен клієнт має можливість вибрати те, що припаде йому до душі, та насолоджуватися якісною їжею вдома, на роботі чи у стінах закладу.

1 view
Add
More