Anna Buk
Anna Buk
Read 1 minute

Грошовий канал заблоковано? Алевтина очищає грошові потоки від негативу

Image for post

Чому не приходить фінансова стабільність і добробут? Як залучити удачу і відкрити грошовий потік? Такі питання часто виникають у простих українців. Провидиця Алевтина радить найперше розпочинати роботу з енергетичними полями, що відповідають за фінансові потоки.

Алевтина виокремлює причини виникнення проблем із фінансовими потоками:

  • Погана грошова карма в роду. Для початку пригадайте чи були проблеми із фінансами у найближчих родичів, особливо проаналізуйте материнську лінію, а далі батьківську. Часто фінансові невдачі до людини переходять по материнській лінії. Подумайте, якої фінансової стратегії дотримувались ваші батьки, чи збирали вони гроші чи можливо одразу їх витрачали, а можливо жили від заплати до зарплати й чи мали якусь матеріальну подушку безпеки.
  • Замови на вас особисто та на членів вашої родини щодо безгрошів'я. Ситуації такого роду трапляються іноді навмисно, а іноді це трапляється через слабке енергетичне поле сильної особистості.
  • Почуття заздрості до чужого багатства та успіху - це ті негативні емоції які можуть бути причиною того, що ваш грошовий канал у заблокованому стані.
  • Негативна установка на бідність. Думки матеріальні й це усім відомо, тому якщо ви зациклені на свої матеріальних проблемах, а не на тому як їх вирішити, то це може бути вашим стопом. На ваше фінансове ядро мають вплив такі негативні сценарії як: нестача грошей, фінансові труднощі, установка на хворобу.
  • Якщо у вашій аури є діри та нерівності, то це теж основна з причин яка може впливати на фінансову сферу вашого життя. Може бути таке, що поруч з вами перебуває енергетичний вампір, який має руйнівну дію на вашу ауру і тому вам настільки важко уникнути фінансових труднощів.

Отже, для того аби зрозуміти яка з причин заважає Вам у вашому фінансовому становищі вам потрібно добре це все проаналізувати або є звернутись до спеціалістів. Провидиця Алевтина завжди радо вам допоможе як знайти причину цих негараздів, так і подолати їх.

2 views
Add
More
Anna Buk
Follow