Анастасия Ярмош
Анастасия Ярмош
Read 1 minute

Лайфхаки як успішно пройти співбесіду

Мене звуть Валерія Поліщук і я давно працюю рекрутером, через мене за 4 роки пройшло багато кандидатів. Спостерігаючи за людьми та за помилками, які вони допускають під час співбесіди, я виділила 5 основних лайфхаків, які точно будуть в нагоді, щоб легко та з позитивним настроєм пройти інтерв’ю.

Перш за все, я хотіла б порадити не запізнюватись на інтерв’ю або взагалі не приходити без попередження, адже рекрутери також готуються до кожного інтерв’ю і звичайно це складає не дуже гарну думку про кандидата.

Другим лайфхаком я б виділила щирість та правдивість впродовж бесіди. Рекрутер – це перша особа в комунікації з майбутнім співробітником, і нам важливо дізнатись чесно всі сторони людини, щоб допомогти їй знайти відповідну вакансію. Тому найкраще – завжди бути собою.

Третій лайфхак – це підготовка до інтерв’ю. Підготуйте питання, які вас хвилюють, адже це показує вашу зацікавленість та правильний підхід щодо вибору майбутньої компанії. Намагайтеся говорити чітко і розповісти про себе все, що ви вважаєте за потрібне, а для цього також треба підготуватися, щоб не губитися впродовж розмови з рекрутером. Ще важливим моментом є підготовка місця для проведення інтерв’ю. Перевірте заздалегідь стабільність звуку/відео, щоб ваше місце було комфортним і вам ніхто не заважав. Оскільки ми живемо в епоху онлайн і співбесіди все рідше проводяться особисто при зустрічі, тому це є вкрай важливим аспектом.

Четвертий лайфхак, доволі непопулярний, але, будь ласка, не паліть електронні девайси або цигарки під час співбесіди:) розумію, що іноді хвилювання беруть верх, але все ж таки це не дуже гарно і трохи відштовхує, особливо коли дим йде прямісінько в камеру:) Та й співбесіда в більшості випадків триває близько 30 хвилин.

Ну і фінальна п’ята порада – це позитивний настрій на розмову і постаратися не хвилюватись, але навіть якщо хвилювання є, то рекрутер завжди допоможе зробити розмову максимально розслабленою, адже рекрутер зацікавлений закрити позицію, і якщо ви вже потрапили на інтерв’ю, значить ми вважаємо, що ви можете нам підійти, тому ми на вашому боці.

48 views
Add
More