Алиса Никитина
Алиса Никитина
Read 5 minutes

Податки 2022: ось як попросити Податкове управління США про продовження податку.

Протягом останніх двох років IRS продовжив термін подання податкової декларації через пандемію COVID-19 , давши американцям додатковий час для завершення декларації. Цього року податковий день повертається до свого звичайного запланованого терміну, а звіти мають подати до 18 квітня.
Хороші новини? Для тих, кому потрібно більше часу, подати заявку на продовження терміну можна швидко та просто. І це дасть вам час до 17 жовтня 2022 року, щоб надіслати вашу податкову декларацію до IRS.
Американці вже відстають у поточному податковому сезоні, згідно з останніми статистичними даними IRS. Близько 91 мільйона людей подали свої декларації станом на 1 квітня, у порівнянні з 93 мільйонами осіб, які подали документи в той же час минулого року, коли платники податків мали додатковий місяць, щоб подати свої податки до IRS, повідомляє агентство.
У звичайний рік американці подають близько 160 мільйонів податкових декларацій, а це означає, що близько 70 мільйонів ще потрібно подати до 18 квітня.
«Люди мають тенденцію чекати до останньої хвилини», – зазначив Ерік Бронненкант, керівник податкової служби Betterment. «Ви можете отримати продовження на шість місяців або близько того, але одна з найважливіших речей, які потрібно знати про подачу заявки на продовження, це те, що це не продовження для оплати».
Іншими словами, якщо ви заборгували податкову службу цього року, ви все одно повинні заплатити дядькові Сему до кінця 18 квітня, навіть якщо ви отримаєте продовження до жовтня. Ось що потрібно знати про те, як отримати продовження від Податкової служби США.
Який цьогорічний термін подачі документів?
Зазвичай крайній термін подання податкової декларації – 15 квітня, але цього року платники податків мають подати до 18 квітня, оскільки 15-е число припадає на День емансипації, який відзначається як вихідний у Вашингтоні, округ Колумбія. У результаті офіси IRS будуть закриті 15 квітня. .
Жителі штатів Мен і Массачусетс отримують один додатковий день для подання документів — до 19 квітня — через визнання цими штатами Дня патріотів 18 квітня.

Платники податків, які отримають продовження подати свої податки, мають подати свої податки до 17 жовтня. Як правило, розширення дає людям можливість подати свої форми до 15 жовтня, але оскільки ця дата припадає на суботу, платники податків мають подати їх до наступного робочого дня, 17 жовтня.
Як отримати продовження податкової служби?
По-перше, вам доведеться подати запит на продовження до 18 квітня, інакше ви можете зіткнутися з штрафом за «неподання», зазначили в IRS. (Див. більше про цей штраф нижче.)
Щоб попросити продовження, вам потрібно заповнити форму 4868 . Це односторінкова форма, яка просить надати основну інформацію, таку як ваше ім’я, адреса та номер соціального страхування. Він також просить вас оцінити суму податків.
Цю форму також можна використовувати через службу безкоштовних файлів IRS , і її можна використовувати незалежно від доходу. Як правило, лише люди з скоригованим валовим доходом нижче 73 000 доларів США можуть використовувати службу Free File, але будь-хто може скористатися нею, щоб попросити продовження, повідомляє IRS.
Що? Мені все ще потрібно платити податковій службі?
Правильно — отримання продовження подання податкової декларації не дає вам продовження сплати того, що ви заборгували уряду.
Податкова служба очікує, що люди докладуть зусиль, щоб сплатити заборгованість, сказав Бронненкант з Betterment. Це може бути важко для людей, які ще не заповнили свої податкові декларації, але краще зробити сумлінну оцінку.
«Якщо ваш попередній рік є хорошим барометром для поточного року, почніть з цього, щоб отримати якусь розумну оцінку», — сказав Бронненкант. «Не дозволяйте ідеальному бути ворогом достатньо хорошого».
Наприклад, якщо ви підрахували, що ви заборгували 10 000 доларів, але в кінцевому підсумку заборгували 11 000 доларів, вам буде нараховано штраф за недоплату. Але це буде менш болісно зіткнутися зі штрафом за недоплату в розмірі 1000 доларів, а не на всі 11 000 доларів, які ви повинні, зауважив Бронненкант.
Що робити, якщо IRS зобов’язана мені повернути гроші?
Якщо виявиться, що IRS винен вам гроші, вам доведеться зачекати, поки IRS не обробить вашу податкову декларацію для повернення. Отже, якщо ви відкладете подачу до 17 жовтня, ви не отримаєте відшкодування приблизно через три тижні після цієї дати, за оцінкою IRS, що більшість платників податків отримають відшкодування протягом 21 дня після подання.
Якщо ви вважаєте, що IRS винен вам гроші, вам, звичайно, не потрібно надсилати чек до 18 квітня. Однак ви повинні бути впевнені, що ви правильно оцінили свою оцінку, інакше вам загрожує штраф за несплату боргу до IRS.

Які штрафні санкції за неподання?
Якщо ви не збираєтеся завершити свою податкову декларацію до 18 квітня, краще подати заявку на продовження, оскільки штраф за неподання є жорстким. Він базується на несвоєчасному поданні податкової декларації, а також на розмірі несплачених податків з дати сплати.
Штрафна ставка становить 5% несплачених податків за кожен місяць прострочення подання, обмежена 25%. Візьміть платника податків, який винен 10 000 доларів США, але не подає заяву про продовження — якщо він подає заяву із запізненням на два місяці, він отримає 500 доларів США щомісяця на загальну суму 1 000 доларів США штрафу.
Які штрафи, якщо я не сплачую достатньо?
Штраф за несплату є менш покараним, ніж штраф за неподання. Податкове управління США стягує 0,5% несплачених податків за кожен місяць з обмеженням у 25% несплачених податків.
Візьмемо людину, яка сплатить приблизно 10 000 доларів США до 18 квітня, але виявляється, що вони насправді винні 11 000 доларів. Вони зіткнуться з платою в розмірі 0,5% на додаткові 1000 доларів США, які вони заборгують податковій службі. Якщо вони подадуть заяву в червні — через два місяці після кінцевого терміну оподаткування — вони будуть заборговані 10 доларів.
Чи потрібно подавати розширення зі своїм штатом?
Це залежить. Після того, як ви надіслали запит на продовження від Федерації, перевірте, чи потрібно це зробити для вашого штату. Згідно з IRS, «терміни подання заявки та сплати в штаті відрізняються і не завжди збігаються з термінами подання заяв та платежів у федеральному органі».
Деякі штати автоматично нададуть вам продовження сплати податків штату, якщо ви отримаєте федеральне продовження. В інших штатах вам потрібно буде подати запит на продовження окремо. Федерація податкових адміністраторів пропонує короткий опис того, як перевірити податкову інформацію для штату, в якому ви проживаєте.
Якщо ви живете в одному з дев’яти штатів без податку на доходи фізичних осіб, ви, швидше за все, зрозуміли. Однак два з цих штатів — Нью-Гемпшир і Теннессі — все ще оподатковують інвестиційний дохід, тому, якщо у вас є прибуток від дивідендів, продажу акцій або інших інвестицій, вам все одно доведеться подавати податкову декларацію штату в цих штатах.

2 views
Add
More