Alex Verbov
Alex Verbov
Read 1 minute

ТИМОЩЕНКО.

Тимошенко ліквідувала віялові відключення світла у наших будинках, припинила затримки виплат пенсій, з/плат, виплатила борги шахтарям, ввела виплати при народженні дитини, підготувала газовий контракт (замість політичної складової в ціні газу була введена економічна прив'язана до ціни на нафту і можливість виграти у Газпрому у Стокгольмському арбітражі), не дала "розморозити" країну в січні 2009 року, організувала перепродаж за реальною ціною Криворіжсталі, ініціювала виплати за вкладами в Ощадбанк СРСР і т.д.

АБИНЕЮЛЬКИ, Ви і тоді були розчаровані нею!!!

Що спонукало Вас розчаруватися у Тимошенко? Перебування її ні за хрін собачий в ув'язненні, боротьба її малесенької фракції за введення ринково-соціальної економіки, боротьба за недопущення розбазарювання сільськогосподарських земель і стратегічних промпідприємств, боротьба за зміну прогнилої системи управління країною?!

Чому ви проти неї? Україна гине, а ви все дуркуєте. Всякого невігласа штовхаєте у владу аби ж тільки не Тимошенко.

"Абинеюлька" раз - Янукович, Небесна Сотня.

"Абинеюлька" два - Порошенко, Іловайськ, Дебальцеве, тисячі загиблих, тисячі калік на вулицях, "мирний план" здачі України Путіну, запланований продаж землі, бідність, захмарні тарифи, корупція.

Вже "Абинеюлька" три - Україна на межі ліквідації...ЖАЛЬ.

ЧАС ТИМОШЕНКО НА ВЛАДУ!!! ОХ, ЧАС!!!

2 views
Add
More