Алексей Ковалев
Алексей Ковалев
Read 2 minutes

Amazon розпочинає великий продаж 7-часткових облігацій, включаючи 40-річний борг.

(Bloomberg) – Amazon.com Inc. продає 12,75 мільярдів доларів інвестиційних облігацій для загальних корпоративних цілей, які можуть включати погашення боргу, а також фінансування придбання та викупу акцій під час першого продажу банкнот приблизно за рік.
Гігант онлайн-роздрібної торгівлі продає старші незабезпечені облігації у семи частинах. Найдовша частина пропозиції, 40-річний цінний папір, принесе 1,3 відсотка більше казначейських облігацій після початкових переговорів приблизно на 1,55 відсотка, за словами людини, яка обізнана в цьому питанні, яка попросила не називати його, оскільки деталі є приватними. .
Останній раз Amazon використовував борговий ринок США, коли в травні продав облігацій на 18,5 мільярдів доларів, також для загальних корпоративних цілей, які включали можливе рефінансування боргу та викуп акцій. Ціна 40-річного цінного паперу на цій угоді становила 95 базисних пунктів вище облігацій.
Хоча прибутковість підскочила з моменту його останнього випуску, продаж боргу тепер має сенс, оскільки витрати на позики можуть бути ще вищими, оскільки Федеральна резервна система бореться з інфляцією та посилює пропозицію грошей.
Навіть коли компанія знову отримує доступ до високоякісних боргових ринків, кредитна якість Amazon, ймовірно, продовжить покращуватися, написав у записці Роберт Шиффман, старший кредитний аналітик Bloomberg Intelligence. Баланс компанії зростає, і з наявними облігаціями в розмірі 50 мільярдів доларів вона може наблизитися до боргу лідера сектору Apple Inc. у розмірі понад 100 мільярдів доларів у проміжній перспективі, додав він.
Грошові кошти, їх еквіваленти та ринкові цінні папери Amazon на кінець 2021 року досягли рекордного рівня в 96 мільярдів доларів.
Детальніше: Розмова про початкову ціну на пропозицію боргу Amazon у семи частинах
Компанія також має агресивні бізнес-амбіції, включаючи відкриття нових складів, розширення своїх звичайних продуктових операцій і відправку широкосмугових супутників у космос.

У лютому Amazon вразила Уолл-стріт сильним звітом про прибутки. У той час як продажі в інтернет-магазинах фактично впали з-за минулорічного зростання, викликаного пандемією, прибутковий бізнес компанії з хмарних обчислень і реклами в поєднанні більш ніж компенсував це.
Тим не менш, компанія витратила багато коштів у святковий період, щоб гарантувати, що пакунки дістануться клієнтам на тлі вузьких місць ланцюга поставок і гострої нестачі робочої сили. Значна частина цих витрат пішла на найм 140 000 працівників. Amazon також виділяв бонуси на працівників, відправляв напівпорожні транспортні засоби, якщо це означало вчасно отримувати пакунки клієнтам і забезпечувати місце на будь-якому кораблі, який міг знайти — сума витрат склала 22,4 мільярда доларів.
У березні Amazon оголосила про поділ акцій у співвідношенні 20 до 1 та дозвіл на зворотний викуп акцій на суму 10 мільярдів доларів, що призвело до зростання акцій.

2 views
Add
More