Abit IASA
Abit IASA
Read 3 minutes

IASA Soft Skills

Image for post

Нічого не встигаєш? Боїшся звернутися до незнайомої людини? Маєш задатки лідера, але навіть не підозрюєш про це?

ІПСА допоможе відкрити нові сторони особистості та побороти невпевненість у своїх силах. На шляху до успіху супротивниками будуть контрольні, розрахункові, курсові роботи, заліки та екзамени, а зброєю — твої навички та знання.

Встиг злякатися? Забули сказати, що ніхто не кине тебе в море, доки не навчишся плавати: в ІПСА занурення в студентське життя відбувається поступово. Викладачі і студенти допоможуть тобі закласти міцний фундамент з необхідних навичок і знань. А якщо вважаєш, що все вмієш, то практика зайвою ніколи не буде.

Стресостійкість Коли подолаєш безліч контрольних, сесій, задовольниш найвимогливіших викладачів, ти набудеш потужного гарту, зможеш зберігати самоконтроль і приймати зважені рішення в найскладніших ситуаціях.

Тайм-менеджмент Час — найважливіший ресурс у твоєму арсеналі, але часто недооцінений. Після першого навчального тижня ти, можливо, і не відчуєш на повну шалений ритм студентського життя, але з кожним тижнем навчання будеш все більше занурюватись в нього. І раптом можеш опинитись в грудні з купою «хвостів», незахищеними розрахунковими роботами, не зданими лабораторними і стосом контрольних на горизонті. Будеш потім думати про даремно загублені години. Отже, починай витрачати свій час з розумом ще у вересні. А якщо вже зараз розумієш, що можуть виникнути проблеми з плануванням, подивись відео про боротьбу з лінню і готуйся застосовувати їх на практиці.

Спілкування Ти переходиш на цілковито новий рівень, знайомишся з новим колективом. Одна з найбільших відмінностей від звичного шкільного життя — відсутність вчителів. В університеті — викладачі, які дають тобі необхідний навчальний матеріал, а його опрацювання — твій обов’язок. Якщо покажеш, що ти сумлінний студент, то навчальний процес заграє новими барвами.
Мати хороші контакти зі студентами ніколи не буде зайвим, адже є можливість обмінюватись досвідом, ідеями, допомагати один одному. Навіть якщо ти інтроверт, університет вимагає мінімального рівня соціалізації. Спеціально для підтримки дружньої атмосфери в колективі наша СтудРада старається і створює безліч найрізноманітніших заходів, а отже, можливість познайомитися з іншими студентами в тебе буде, не проґав її!
У нас ти навчишся і діловому спілкуванню, яке допоможе в професійній кар’єрі, заведеш десятки корисних знайомств, і, можливо, з кимось із нових друзів запустиш успішний стартап.

Самонавчання Людей зі стовідсотковою відвідуваністю можна перелічити на пальцях однієї руки. Якщо пропустиш лекцію чи практичне заняття, ти, скоріш за все, втратиш вагомий обсяг матеріалу, який доведеться надолужувати самотужки. Домашні завдання, розрахункові, лабораторні роботи теж доведеться виконувати самому. А це значно більші обсяги інформації, ніж у школі. Самонавчання буде однією з основних гарантій успіху в здобутті вищої освіти. Також, це одна з найцінніших і найкорисніших навичок у резюме. Роботодавець буде в захваті, якщо ти зможеш швидко вивчати новітні технології. Для себе коханого це теж прекрасне вміння.

Лідерські якості Завжди хотів стати босом, проявляти ініціативу, створювати свої круті проєкти? Наша СтудРада завжди рада новим людям та допомагає розвивати лідерські якості. Про це в наступних постах, але знай, що на тебе завжди чекають.

Підіб’ємо підсумки Ти і десятки тисяч інших абітурієнтів обирають, де вони будуть здобувати вищу освіту. Чим більше можливостей дає той чи інший факультет/ЗВО, тим більше отримує вступник для самореалізації. Не всі ІПСАшники працюють за спеціальністю, але майже всі можуть стверджувати, що основну роль в їх становленні відіграв саме наш факультет.
Запам’ятай: всі приходять сюди рівними, а ось те, ким виходять в доросле життя, залежить лише від них самих. Вчись, наважуйся і живи в кайф!

150 views
Add
More
Abit IASA
Follow