Abit IASA
Abit IASA
Read 2 minutes

10 причин, чому...

Image for post

1. Багато розумних людей. У такому середовищі почнеться здорова конкуренція. У тебе виникне бажання працювати, тому що захочеш виділитися із групи/потоку. Та не всім це цікаво, на відміну від спілкування, особливо з розумними людьми. До того ж, краще бути посереднім серед найкращих, аніж найкращим серед найгірших.

2. Сильна математична база. Університет не дасть тобі всіх знань для побудови кар'єри. Він дасть базу, а це — найголовніше. З нею буде легше заглиблюватись у цікаву для тебе сферу. Також величезна кількість математики розвиває пам'ять, логіку та вміння швидко навчатись.

3. Тобі завжди допоможуть. З перших днів навчання кожну групу будуть супроводжувати два куратори, які допомагатимуть протягом твого студентського життя. А в разі будь-яких складностей з виконанням домашніх завдань допоможе команда старшокурсників IASA Student by Student, яким подобається пояснювати усе незрозуміле. ІПСА — це коли питаєш першого зустрічного, адже допоможуть всі.

4. Завжди напоготові. Дедлайнів тут багато. У ІПСА ніколи не нудьгуєш, адже дедлайни приходять зненацька. Зазвичай тоді ІПСАшники зустрічають світанок за лабораторними й розрахунковими роботами.

5. Викладачі хочуть дати знання. Кожен з них знає свій предмет. У когось навчатися простіше, а у хтось створює славнозвісну «пекельно складну» репутацію ІПСА. Але врешті ти зрозумієш, що безсонні ночі за конспектами не були марними.

6. Різносторонні люди та активна СтудРада. Скоріш за все, в якийсь момент тебе почне нудити від навчання — це нормально. До того ж, майже всі проводять вільний час (якщо такий взагалі є) далеко не за математикою. Більшість ІПСАшників — веселі люди. Це одна величезна сім'я, де приймають усіх: гуманітаріїв, танцівників, вискочок, егоїстів, інтровертів. Завдяки великій концентрації таких людей у нас є активна СтудРада, яка організовує неймовірні заходи.

7. Робота. Адже саме заради цього вступають у заклади вищої освіти. Якщо ти візьмеш усе можливе від навчання тут, то ймовірність побудувати успішну кар’єру буде значно вища. А ще, одним із головних привілеїв ІПСА є тісний взаємозв'язок між студентами. Більшість наших випускників створюють бізнес разом зі своїми однокурсниками чи просто товаришами. Також поширеним є явище, коли ІПСАшник бере на роботу ІПСАшника.

8. Лояльний деканат. Наслухався історій про злих жіночок? Тоді саме час зазирнути в деканат ІПСА. Допоможуть, розкажуть, витягнуть навіть із найважчої ситуації (якщо на це є бажання студента).

9. Перший курс зробить тебе універсальним. Це круто тим, що у тебе з'явиться вміння навчатися новому в найкоротші терміни. А навички швидко орієнтуватися допоможуть вирішувати будь-які життєві труднощі.

10. Знайомся, твій другий дім! І насамкінець, 35 та 14 корпуси. 35 корпус — одна із найстаріших будівель КПІ, яка найкраще відремонтована. Де ви ще знайдете Wi-Fi в кожній аудиторії? 14 корпус знаходиться в самому центрі кампусу — на вулиці Політехнічній, що недалеко від гуртожитків. Він буде першим, куди ти зайдеш вже ІПСАшником. Один з цих корпусів стане для тебе домом на найближчі кілька років.

Image for post
35 корпус
Image for post
14 корпус
171 views
Add
More
Abit IASA
Follow