Virtuace Inc.
Virtuace Inc.
Read 3 minutes

Як ефективно управляти командою: лайфхаки від керівників Virtuace

«Мені не потрібна команда зірок, мені потрібна команда-зірка», — говорив футбольний тренер Валерій Лобановський. У IT командах, які, як правило, створюються під проєкт, цей принцип теж актуальний. Адже, незалежно від різних професійних та особистісних якостей членів команди, один проєкт — це одна на всіх мета. Як управляти командою, щоби рухатись до мети нога в ногу, розказують керівники компанії Virtuace.

Image for post

Олексій ЗАЛЕСЬКИЙ, HRD Virtuace

Наведу кілька своїх управлінських аксіом, які особисто для мене вже не потребують доказової бази. Але це, повторюсь, для мене. Вони стовідсотково працюють у моїй команді, однак в кожного керівника свій так би мовити робочий контекст, тому пропоную обмінятися досвідом. А поки ви готуєте свої поради — наведу вам власні.

— Важливо знати й не забувати імена своїх співробітників, це точно буде впливати на ваші відносини з командою й на її ефективність. Ну ви зрозуміли, що це був жарт?) Фундаментальним у роботі будь-якої команди — є повага. Поважайте своїх колег, як особистостей, тоді вони поважатимуть вас.

— Керівник мусить знати сильні та слабкі сторони кожного в команді, і, з огляду на них, використовувати індивідуальний підхід.

— Важливо відчувати атмосферу в колективі та впливати на настрій усієї команди й кожного окремо. Коли потрібно — заспокоїти, підтримати і скерувати в правильне русло. Й обов’язково — вміти надихнути та всіх мотивувати, адже мотивація в кожного може бути своя.

— Бажано знати про основні події, які відбуваються в житті ваших колег поза роботою, про їхні погляди, бажання, цінності. Це допоможе краще їх розуміти, а отже — більш ефективно керувати командою та будувати робочий процес. Комусь це може здатися зайвим, я вважаю, що це сучасний підхід, який мінімізує втрату кадрів, і допомагає прогнозувати такі настрої в людини.

— Кожен має бути на своєму місці, тому важливо сформувати команду таким чином, щоби співробітники були відповідальними й могли самостійно виконувати свою роботу. Адже, по-справжньому ефективний той співробітник, який справляється з повсякденними задачами, вміє приймати правильні самостійні рішення і звертається до свого керівника переважно за порадою, а той, хто ефективний тільки за наказом — гальмуватиме команду.

— Вкрай важливо, щоб у команді всі були взаємозамінні. Якщо хтось випаде на короткий період, команда зможе розподілити обов’язки свого товариша й на період його відсутності не втратить свою ефективність. В іншому випадку — команда / проєкт стають вразливими й залежними від окремих їх учасників.

— Як би банально це не звучало, далеко не на останньому місці вміння команди планувати свою роботу й ефективно розподіляти навантаження. Якщо ви впровадите використання якогось електронного планувальника (а таких інструментів зараз досить багато) — це полегшить і значно поліпшить організацію робочих процесів, і головне — допоможе співробітникам самостійно тримати все під контролем.

— Ну й на завершення — це особистий приклад. Працюйте так, як хочете, щоби працювала ваша команда.

Юрій ЯКІМОВ, team lead команди SAP

Запорука успішного управління командою — це регулярна ефективна комунікація з командою, донесення інформації з поточних питань, обговорення новин компанії й команди, а також чіткі й зафіксовані очікування від співробітників. В умовах віддаленої роботи співробітники мають бути проінформовані, коли і яким чином буде відбуватися регулярна комунікація з тімлідом. При цьому кожен мусить знати свої права та обов’язки, а також те, куди йому йти за допомогою / порадою.

Крім загальної комунікації, якщо змога, намагайтеся вибудовувати відносини з кожним співробітником окремо. Такі особисті регулярні контакти між тімлідом і співробітником дуже корисні й ефективні для підвищення мотивації, вони дають співробітнику відчуття причетності, власної важливості та значущості.

Олександр ТУРБОВЕЦЬ, team lead, Guidewire developer

Головний принцип, якому я слідую в управлінні командою — це бути з ними в одному човні. Незалежно від вітру чи течії в нашому робочому океані — моя команда знає, що гребти ми будемо разом. Коли є такий базовий принцип — наступні більш дієві. Ділюся…

— Вчити того, що вмієш сам.

— Давати можливість знаходити кращі рішення, проявляючи фантазію.

— Відзначати заслуги та досягнення.

— Приймати ініціативи та пропозиції, і якщо вони цікаві, то всіляко їх підтримувати.

— Чітко ставити завдання, домовляючись про терміни виконання.

— Визначати пріоритети в разі, якщо задач кілька.

— Не відволікати другорядними завданнями й не давати це робити іншим.

— Якщо визначити точний термін виконання завдання неможливо, то краще ставити дедлайн із запасом.

Плануючи проєкт, необхідно враховувати експертизу команди.

— Захищати команду від «зовнішніх» чинників (все, що заважає виконувати безпосередньо поставлені завдання).

— Відстежувати та враховувати настрій і стан.

Як бачимо з рекомендацій керівників компанії Virtuace, тренд сучасного командоутворення — це демократичний підхід, який враховує особистість, її розвиток, її думку та сприяє професійному росту кожного в команді. Принаймні так це відбувається в колективі вже згаданої компанії.

102 views
Add
More