Virtuace Inc.

Virtuace Inc.

Follow

4 articles

Virtuace Inc.
Virtuace Inc.
Read 3 minutes
Science & TechnologyIt КомандаItVirtuace TeamVirtuace

Як ефективно управляти командою: лайфхаки від керівників Virtuace

«Мені не потрібна команда зірок, мені потрібна команда-зірка», — говорив футбольний тренер Валерій Лобановський. У IT командах, які, як правило, створюються під проєкт, цей принцип теж актуальний. Адже, незалежно від різних професійних та особистісних якостей членів команди, один проєкт — це одна на всіх мета. Як управляти командою, щоби рухатись до мети нога в ногу, розказують керівники компанії Virtuace.
Як ефективно управляти командою: лайфхаки від керівників VirtuaceЯк ефективно управляти командою: лайфхаки від керівників Virtuace
0 responses
102
Virtuace Inc.
Virtuace Inc.
Read 2 minutes
Science & TechnologyКоманда VirtuaceIt TeamVirtuaceIt Команда

ТРИ ЛАЙФХАКА НА КАЖДЫЙ ДЕНЬ В УПРАВЛЕНИИ КОМАНДОЙ

Дисклеймер: Все написанное ниже – субъективное мнение и применимо, в первую очередь, к моей команде и командам, с которыми я работала за все время своего айти пути. Лайфхаков гораздо больше чем три, однако описанные мною – актуальны повседневно.
ТРИ ЛАЙФХАКА НА КАЖДЫЙ ДЕНЬ В УПРАВЛЕНИИ КОМАНДОЙТРИ ЛАЙФХАКА НА КАЖДЫЙ ДЕНЬ В УПРАВЛЕНИИ КОМАНДОЙ
0 responses
70
Virtuace Inc.
Virtuace Inc.
Read 2 minutes
Science & TechnologyIt ОбразованиеIt ШколыVirtuaceGuidewireIt Школи

Яку IT школу обрати, щоби стати унікальним фахівцем?

«Незамінних людей немає!» Знаєте такий вислів, правда? Вважаєте так само? А я не згоден, принаймні в контексті Guidewire-фахівців. Якщо Spring, Hibernate, Java досить популярні технології, то Guidewire тільки набирає обертів в Україні, і кожний спеціаліст, який із нею працює — унікальний. Наша компанія готує таких фахівців. І щоби вирішити для себе чи хочете ви приєднатися до їхнього числа, розповім про школу.
Яку IT школу обрати, щоби стати унікальним фахівцем?Яку IT школу обрати, щоби стати унікальним фахівцем?
0 responses
118
Virtuace Inc.
Virtuace Inc.
Read 5 minutes
Science & TechnologyIt ПлатформыGuidewireСтрахованиеIt ТехнологіїIt Технологии

Платформа Guidewire, як потужний IT інструмент ринку страхування

Ідея підготувати цей матеріал виникла в результаті того, що попри значну популярність платформи Guidewire у всьому світі, в Україні про це програмне забезпечення знають досить мало. А тим часом понад 400 компаній, від молодих до лідерів ринку, що працюють у сфері майнового страхування та страхування від нещасних випадків, обрали саме Guidewire. Тож, розберемося чим ця платформа приваблива для галузі та чому є перспективною для IT.
Платформа Guidewire, як потужний IT інструмент ринку страхуванняПлатформа Guidewire, як потужний IT інструмент ринку страхування
0 responses
91