Михайло Дослідник
Шукаю істину у всьому. Досліджую те, що робить життя цікавим, щасливим та енергійним.
Read 1 minute
Блогеры - шаманы современности или медиакратия
Сергей Телеграменко

Люди бажають змін від інших людей

Стаття цікава і правдива, яка відображає глибину обізнаності автора в темі формування меседжів для зацікавлення аудиторії. (формула успіху ідеї)

Я вважаю, що основна проблема мільярдів людей полягає в бажанні бути таким як більшість. Тобто вести спосіб життя подібний до родинного та оточуючих людей.

Такий підхід не передбачає пошук нових знань, створення інших захоплень та формування відмінних моделей поведінки.

Розмовляв з сусідом про поломаний кран на загальній кухні. Він переконував мене, що я неправильно поступив коли зремонтував кран і вирішив не просити повернути мені витрачені кошти, так як в першу чергу, я це зробив для своєї сім'ї. На його думку кожен повинен платити свою частку за користування загальним краном.

Різниця між ним та мною в тому, що я дію з ціллю вирішити проблему швидко та якісно і бути корисним для всіх при можливості. А гроші це лише один з інструментів для досягнення бажаного результату.

Тому люди, які намагаються змінити застарілу систему поведінки, повинні не зупинятись і думати чи потрібно старатись для когось, та в першу чергу робити це для себе, і не очікувати подяки від інших, а насолоджуватись отриманим результатом.

Бути прикладом нового стилю життя - одна з кращих цілей для досягнення щастя.
57 views
Add
More
Шукаю істину у всьому. Досліджую те, що робить життя цікавим, щасливим та енергійним.
Follow