Goo Us

Goo Us

Follow

35 articles

Goo Us
Goo Us
Read 1 minute
Shopping

Одноразові рукавички для захисту рук

Одноразові господарські рукавички – це потрібна річ, яка служить для захисту рук. Вони не мають розміру та зроблені з прозорого харчового поліетилену. Легко одягаються і знімаються, що робить їх використання комфортним. Користуються такими рукавичками не тільки вдома, але і в магазинах, салонах краси. Вони одноразові, тому після використання їх просто потрібно утилізувати.
Одноразові рукавички для захисту рукОдноразові рукавички для захисту рук
0 responses
2
Goo Us
Goo Us
Read 1 minute
Shopping

Найкращій подарунок дитині – велосипед

Діти в будь-якому віці раді такому подарунку, як велосипед. З його допомогою при їзді у дитини розвивається фізична витривалість, тренуються м'язи ніг та рук, а також поліпшується координація рухів. Підліткові спортивні велосипеди – це зменшена копія дорослих моделей. Приймаючи до уваги ріст та вік дитини, моделі йдуть з різним розміром колеса та кількістю швидкостей. Зробіть дитині подарунок та отримайте натомість щиру любов і вдячність.
Найкращій подарунок дитині – велосипедНайкращій подарунок дитині – велосипед
0 responses
2
Goo Us
Goo Us
Read 1 minute
Shopping

Чай як допомога жовчному міхуру

Сьогодні люди настільки завантажені роботою, що не встигають вчасно пообідати чи харчуються в сухом’ятку. Рано чи пізно починається збій в роботі організму: болить печінка або відгукується жовчний. Щоб допомогти собі впоратися з проблемою, потрібно приймати жовчогінний чай. Це збір лікарських трав, який має жовчогінну, протизапальну та спазмолітичну дію. Чай гарно вплине на весь організм.
Чай як допомога жовчному міхуруЧай як допомога жовчному міхуру
0 responses
2
Goo Us
Goo Us
Read 1 minute
Shopping

Стильний та зручний аксесуар

Змініть стару парасольку на модний і сучасний аксесуар! Подвійні парасолі володіють багатьма гарними якостями: з ними зручно сідати в машину, бо мають механізм зворотного складання, подвійний купол не вивертається від вітру, сушиться стоячи, займаючи мало місця. Парасолі мають зручну ручку, яка звільнить руки, а ще вони гарні зсередини та зберігаються в зручному чохлі. Чудово підходять для подарунка.
Стильний та зручний аксесуарСтильний та зручний аксесуар
0 responses
2
Goo Us
Goo Us
Read 1 minute
Shopping

Тесты на ковид-19 в Киеве

Если вы хотите проверить, не протекает ли у вас бессимптомно ковид, можно не идти в клинику и не подвергать себя дополнительной опасности встречи с больными людьми. Ковид тест Киев делается дома путем забора нескольких капель крови из пальца. Тесты определяют наличие в организме антител класса G (IgG) и M (IgM) к ковид-19, а также встречался ли организм с вирусом ранее.
Тесты на ковид-19 в КиевеТесты на ковид-19 в Киеве
0 responses
1